חנות וירטואלית

פתח חנות
בחינם עכשיו!
פתח חנות
בחינם עכשיו!

 
האם ניתן לרכוש דלתות ב חנות וירטואלית
18/06/2009 05:32

כיום עם השינוי בהרגלי הצריכה ואורח החיים עמוס במטלות הולך וגובר השימוש בצורת הרכישה באמצאות חנות וירטואלית , וכל זאת ב חנות וירטואלית המתמחה בנושא הרלוונטי. רמת הגימור הסופית ומראה הבית נעשה על ידי ריהוט: דלתות המבנה וחלונותיו, בייחוד, בסגנון או בגוונים עשירים.

כיום עם השינוי בהרגלי הצריכה ואורח החיים עמוס במטלות הולך וגובר השימוש בצורת הרכישה באמצאות מסחר אלקטרוני, וכל זאת בחנויות ורטואליות המתמחות בנושא הרלוונטי. רמת הגימור הסופית ומראה הבית נעשה על ידי  דלתות  המבנה וחלונותיו, בייחוד, בסגנון או בגוונים עשירים. חשיבותם של הדלתות והחלונות רבה, והינם אמצעי מקשר ושמירה על פרטיותם של השוהים בו, בין החדרים בבית או בין פנים הבית אל מחוצה לו

רושם הראשוני על הצופה, נעשה על ידי מבט ראשון ובמיוחד בנושא ריהוט שכן בדרך כלל עושים שימוש בשני סוגי דלתות: האחת- דלת הכניסה הראשית המשמשת את כלל שוהי הבית ואורחיו, השנייה- דלתות מקשרות בתוך תחומי הבית. אך בבתים פרטיים, לרוב מותקנת דלת כניסה משנית, אשר משמשת בעיקר את בעלי הבית הנכנסים מהחנייה. חלק נכבד ביותר מהווים החלונות ודלתות הכניסה, בכל הקשור לחזות הכללית של המבנה/הבית.

הטכנולוגיה הקיימת והמתקדמת הן בצורות המיגון והן שילוב חומרים ושימוש בחומרים חדישים, מקנה קשת רחבה למעצבים וליצרנים אשר באפשרותם להטביע סגנונות חדשים ולשפר את המגוון הקיים. מקורות הצללה כגון: צלונים, תריסים מסוגים שונים, ווילונות, כל אלה מהווים חלק בלתי נפרד מעיצוב הסגנון הסופי, אך כיום אפשרי למצוא מגוון רחב של אפשרויות שונות להצללה וכל זאת, בחומרים המאפשרים התקנתם בחלק החיצוני או הפנימי של המבנה. בחירה ובחינה מדוקדקת של מקורות ההצללה, בעת בחירת סגנון החלון, תאפשר לנו ניצול מקסימלי של היתרונות הגלומים בתוך כלל מגוון האפשרויות. כלומר, ביצוע ההחלטה הנכונה בנוגע למיקום ולסוג ההצללה, תסייע לנו בבחירת מרכיביה נכונים של החלון, משמע, התקנה ובחירה מקבילה בין סוג ההצללה וסגנון החלון ומיקומו ולהיפך. את סוג ההצללה, שייקבע על פי תנאי האקלים באותו כיוון, למשל: הצללה חיצונית תסייע בחסימת קרינת השמש לפני חדירתה לתחומי החדר ובכך נמנע מחום מצטבר. יש לציין כי לכל סוגי ההצללה הקיימים, הן המעלות כמו כן החסרונות, ועל כך 'ש לבדוק בקפידה סוגים שונים, המשתנים על פי הצרכים האקולוגיים, הסביבתיים והאישיים.

בעת ההחלטה לגבי סוג הדלתות והחלונות, יש לבחון בחוכמה את המאפיינים הסביבתיים של האזור, תוך התחשבות בסגנון המוכתב מצורתו הקיימת של המבנה,
כמות השמש החודרת אל תוך שטח הבית, הפרטיות הרצויה של כל כיוון במבנה ועל ידי כך שליטה על כמות האור הנכנסת, כיווני אויר ובחירה בין חשיפת הנוף או הסתרתו וכן גורמי רעש סביבתיים. כל אלה ישפיעו על צורתם, מיקומם, גודלם, מספרם וסוג החומר אשר נשתמש בכל פתח, דלתות או חלונות . ברגע בניית הבית או רכישתו מהקבלן, רצוי להשאיר את נושא החלונות והדלתות בשליטתכם, לשם בטחון בבחירת המוצר המתאים לכם. את תפקיד הרושם הראשוני לגבי סגנונו החזותי של הבית, ממלאת דלת החוץ! הדלת והאביזרים הנלווים לה, ממלאים תפקיד חשוב במיצוב הסגנון. יהיו אלה סמלים ועיטורים שונים, או פרזולים מעוצבים באופן מיוחד אשר מייחדים כל דלת מרעותה. כיום היצרנים עושים שימוש בחומרים, כגון: מתכת, זכוכית בעיבודים שונים ועץ. במקומות רבים ניתן לראות שילובים בין עץ טבעי לעץ צבוע בטקסטורות ושילובים שונים של מתכת, זכוכית ועץ.

היתרון העיקרי הקיים בשילוב זכוכית בדלת הכניסה, הינו, חדירת אור טבעי לחלל הפנימי של הבית, ועל ידי כך נוצרת הרמוניה בין החוץ לפנים. אפשרויות השילוב השונות משאירות בפנינו בחירת דלתות שימושיות, המותאמות לצרכי היום יום שלנו. בייצור דלתות נעשה שימוש רב בעץ, הסיבות העיקריות לכך, גלומות בעושר יופיו ואופיו. סוגי העץ השונים מסווגים על פי רמות של עמידות בתנאי מזג אויר ובגוון.
השימוש בעץ מצריך טיפולים שנתיים, המעכבים את תהליכי הבלאי באמצעות חומרי הגנה לעץ. השימוש והשילוב בסוגים שונים של מתכת, ביניהם, הפח, האלומיניום והברזל, מאפשר תהליכי ייצור במגוון סגנונות. כיום האלומיניום נחשב לחומר המוביל בתחום הביתי והתעשייתי. הוכח כי החומר חזק וקל מאוד לעיבוד, מדוייק, ומאפשר התאמה. אמינותו של האלומיניום איתנה ושומר על יופיו לאורך שנים. את האלומיניום מייצרים כיום, בטכניקות מתקדמות המאפשרות מגוון רחב של צבעים וחיקויים של סגנונות, ועל ידי טכניקות מתקדמות אלה מתאפשר עמידות לאורך זמן מול תנאי מזג-האויר המשתנים.

אחד השילובים הנפוצים כיום בתחום החלונות הוא העץ והאלומיניום. שילוב יה מאפשר הנאה מכל יתרונותיו של העץ בתוך תחומי הבית, עם יתרונות האלומיניום בחלקו החיצוני של הבית. סגנון נוסף בעיצוב חלונות ודלתות הינו המסגרת הבלגית, אשר נוצר באמצעות פרופילים דקים, אשר ביניהם שטח זכוכית רחב. עבודת הפרופילים מתבצעת בעבודת יד ומאפשרת בניית צורות, חלוקת שטחים ובחירת זגוגית על פי הצורך ורצון השוהים בבית. סגנון זה מאפשר ושוטר על קוים נקיים וחדירה מירבית של אור טבעי, וכמו כן, גם ניתן לשלב זכוכיות בצבעים ובעיבודים שונים, ביניהם, הזכוכית הדקורטיבית והזכוכית החלבית. עיצוב הדקורציה בזכוכית נעשית במספר שיטות:

שיטה אחת הוא הויטראז'. שיטה זו נעשית בטכניקה הנמצאת בשימוש שנים רבות ומאפשרת שילוב בזכוכיות בצבעים שונים לשם יצירת מספר דוגמאות. טכניקה זו מתבצעת ביד אומן. שיטה אחרת הינה שיטת ה- FUSING המאפשרת עבודה בזכוכית מומסת אשר ניתנת לשילוב של שכבות זכוכית זו על גבי זו, ליצירת דוגמאות על פי בחירת הלקוח או האומן. שיטה נוספת, הינה שיטה על ידי התזה של חול וזכוכית משי, שתי השיטות- הראשונה, מתבצעת ידנית והשניה משלבת צריכה והתזה בתהליך כימי מיוחד המאפשר תחזוקה קלה ונוחה.

כיום בחירת דלת ניתנת בחברות שונות על יד הדמית מחשב וירטואלית: החל בסוג העץ ובצבעו, בחירת הידית, סוג המסגרת ועוביה, בחירת שילובים שונים של חומרים איכויותם ויופיים הויזואלי. קנייה מסוג זה מאפשר לקונה לחזות בתוצר מוגמר, ועל כן לבחור דלת על פי צרכיו וטעמו, חזות זו גם מאפשרת להפעיל את הדימיון ובכך לשלוט בסופו של דבר בסגנון ובאיכות המתקבלת.
בעבר הלא רחוק, נהגו לבחור דלתות על פי הפונקציה שממלא כל חדר בבית, אך כיום, עיקר הדגש הינו בהחלטה על בחירת הסגנון המותאם למראה הכללי השולט במבנה. השיקול הטכני בעיצוב דלת הפנים אינו מצריך דקדוק ברמת העמידות בפני פגעי מזג-אויר, אך נדרשים תנאים המאפשרים רמת בידוד אקוסטי. כיום מייצרים דלתות במגוון רחב יותר הן בצבעים והן בטקסטורות ואף נעשים שילובים של כל סוגי הזכוכית. היוצאת מן הכלל הינה דלת חזר האמבטיה, אשר מצריכה עמידות לאורן שנים בתנאי לחות.
המבחר הוא גדול בדלתות המשלבות חומרים שונים, לדוגמא: העץ, שהפך לנפוץ ברוב תחומי המבנה/בית והאלומיניום המאפשר שילוב עם חומרים נוספים וקיים במגוון רחב של ציפויים וטקסטורות. לאמור, ההחלטה והבחירה בסגנון ובצבעים משפיעה באופן ישיר על חזותו הכללית של פנים הבית. רצוי לציין כי רמת האיכות של דלתות הפנים, עלתה בשנים האחרונות בעקבות סטנדרטים שהנהיגו קבלנים, לגבי רמות גימור בענף הבניה ודרישתם העולה של הצרכנים.

תאוריות רבות קיימות באשר למשמעות החלון כאמצעי קישור בין פנים הבית אל החלל החיצוני. כמו כן, חלון מקושר באופן ברור עם מיצוב הסיגנון. בעבר שימוש החלון היה מוגבל על פי פגעי מזג האויר ופתח לכניסת אויר, אך כיום משמש החלון חלק חשוב בתוך תהליך העיצוב החיצוני והפנימי כאחד. החלון הינו רהיט לכל דבר, והמעצבים שמים על כן דגש על צורתו וחומרים מהם הוא בנוי ונשות הבית יעטרו אותו בוילונות וקישוטים מסוגים שונים. צורות גאומטריות שונות השפיעו על מבנה החלון, החל בריבוע והמלבן היותר סטנדרטיים וכלה בצורות סימטריות ואסימטריות, ביניהם נמצאים משושים, עיגולים, סהרונים, קשתות ועוד כיד הדמיון. חלונות עשויים להיות בולטים מן המבנה או שקועים בתוכו. חלונות מאפשרים ליוצרים מקוריות בעיצוב, על ידי משחק בין מרכיביו השונים של החלון.

כיום, מיושם העיקרון של ניצול אור טבעי ויצירת אוירה פתוחה, על ידי שימוש בחלונות בעלי מייסדים גדולים יותר. אם בעבר מיקמו את החלונות במיקום גבוה ביחס לריצפה, כיום המגמה הינה להנמיך את החלון ובכך להקטין עד כמה שניתן, את המחיצה בין תחומי הבית אל תחומי החוץ. קיימת השפעה רבה לצורת ולגודל החלון ביחס למרחב וכדי לשמור על סגנון אחיד וזורם, חשוב שהללו יעוצבו בקו מנחה. סוג הפרופיל הנבחר, יגרום לחלון תחושת כובד או אווריריות. חלונות גדולים מאירים, יישרו אווירה של פתיחות, חלונות ארוכים וצרים יישרו אשליה של גובה ואצילות. ישנם חלונות אשר יישרו תחושה אפלולית וחסרת חיים, לעומת חלונות בסגנון מלא חיות הרווי בצבע.

ישנם חלונות אשר יישרו תחושה אפלולית וחסרת חיים, לעומת חלונות בסגנון מלא חיות הרווי בצבע. ישנם חלונות בעלי מראה מזרחי-אותנטי או מערבי-אירופאי. בשנים האחרונות היצרנים והאומנים, ערוכים לכל גחמה בזכות היכולות הטכנולוגיות הקיימות והחומרים החדישים שנהוגים בתעשיית ייצור החלונות והדלתות. מספר גורמים מנחים קיימים בשלב תכנון הבית אשר יקבעו את השתלבותו בצורה הנכונה ביותר: הראשון ביניהם, כפי שהזכרנו בהקדמה, הינו נושא בחירת הסגנון, אשר מהווה המשך ישיר לצורתו הכללית של המבנה. הגורם השני, יקבע על פי מקורות הרעש וזיהום האויר האפשריים בכל כיוון. לאחר שאלו נבחנו בדקדוק, יקבעו ההחלטות באשר למספר החלונות, גודלם האפשרי של כל חלון וחלון (על פי כמות האור, זרימת האויר, קרינת השמש והנוף הנשקף ממנו) בהתאם לגודלו ובהתאם לקווי המתאר של המבנה נקבע את צורתו של החלון, על מנת לשמור על פרופורציות נכונות וסגנון כללי זורם והרמוני. השפעה נוספת על גודלו של החלון תהיה, צבעיו וגווניו השולטים בתחומי הבית, כמות האור המוחזרת אלינו מן הקירות והרהיטים. בעיות כגון: רעשים, פרטיות, זיהומים אפשריים, ניתנים לפתרון על ידי שימוש באמצעים טכנולוגיים (חלונות מבודדים, כפולים, אטומים). מגוון צורות וזוויות פתיחה קיימות ומאפשרות לנו ניצול מקסימלי של איוורור ותאורה טבעית. יש לבחון בקפידה את האפשרויות על פי צרכי המבנה והאסתטיקה.

דלתות וחלונות הזיה ינוצלו במקומות בהם אפשרויות הפתיחה אינם רחבות מספיק או גורעות מניצול החלל. אפשרות הזיה לנישה הבנויה בתוך הקיר מהווה פיתרון רב בניצול כל שטח החלון. שילוב בכמה צורות פתיחה לחלונות ולדלתות המורכבים על ציר, הינם הזזה לצדדים, ציר פתיחה כלפי מעלה, או כלפי מטה, או שניהם. היתרון המירבי הוא בניצול פתחי אוויר רבים ככל האפשר בחלל הבית, כשציר מרכזי אחד, מאפשר פתיחה של החלון על ידי סיבובו על צירו. חלון כנפיים המותקן ונפתח בצורת אקורדיון מאפשר פתיחה מלאה. חלון הרמה הבנוי משני חלקים, פתיחה מלאה. חלון הרמה הבנוי משני חלקים, מאפשר לנו פתיחה של החלק העליון כלפי מטה ולסרוגין את החלק התחתון כלפי מעלה.
לסיכום, קיימת חשיבות רמה לכל הקשור בחלונות ובדלתות, שכן אלה מהווים רק חלק מן המבנה ומשמשים את בעליהן לאורך שנים רבות. התייחסות לפרטים חשובים, כגון: אפשרויות הצללה ומיגון, גורמים סביבתיים, צורות, סיגנון ופתיחה. ניצול יתרונות ומציאת החסרונות של כל חלק במבנה, יהפכו את החלונות והדלתות למקור הנאה, הן בבחינה האסטטית והן בבחינה הפרקטית לביתנו.חנות וירטואלית | חנות בפייסבוק | אודות | מוצרים | אינדקס חנויות | לקוחותינו | למען הקהילה | כתבות | תמיכה טכנית | יצירת קשר
חנות וירטואלית | קניון וירטואלי | יאלה | יאללה | מכירות באינטרנט | Yala | Yalla | הקמת חנות | חנות מקוונת | חנות אונליין | חנות באינטרנט | חנות קטלוג | אתר קטלוגי | קטלוג באינטרנט | אתר מכירות | מסחר אלקטרוני | קידום חנות וירטואלית | הקמת חנות וירטואלית | חנות מקוונת באינטרנט | חנות וירטואלית חינם | חנויות וירטואליות | חנויות וירטואליות בחינם | סחר אלקטרוני | למכור באינטרנט | קטלוג מוצרים | חנות סולקת אשראי | חנות וירטואלית למכירה | חנות וירטואלית קוד פתוח | חנות באינטרנט חינם
© 2017 כל הזכויות שמורות חנות וירטואלית חנות וירטואלית מנצחת
רוצה למכור גם כשאתה ישן?
עכשיו זה אפשרי!!!
תוכל למכור כמו שתמיד חלמת
, גם כשאתה ישן.
כולל קידום וחשיפה במנועי חיפוש

רוצה שנתקשר אליך?